Her Şey Türkiye için..
site ekle
Haberler
Yapı Kredi LC Waikiki Alışverişlerinizde Cüzdanınıza Harçlığınızı Koyuyor
Yazdır


         Daha az harcama yapmanızı isteyen, sizleri her zaman kampanyalar ve indirimler hakkında bilgilendiren ve size en uygun fırsatları karşınıza çıkaran bankanız Yapı Kredi, LC Waikiki’den yapacağınız giyim alışverişlerinizde de sizleri yalnız bırakmıyor ve cüzdanınıza harçlığınızı koyuyor, nasıl mı? Yazımızda bunun cevabını bulabilirsiniz.

                            Yapı Kredi Cüzdan Uygulaması Genel Bilgi ve İşlevleri

         Yapı Kredi Cüzdan Uygulaması, tüm Yapı Kredi müşterileri için birçok kolaylık ve avantaj sağlamaktadır. Uygulamanın Anasayfa bölümünden size özel World fırsatlarını ve favori markalarınızın kampanyalarını görebilir ve size en yakın alışveriş merkezlerine erişebilirsiniz. Alışveriş bölümü ile yakınınızdaki alışveriş merkezlerinde yer alan markaları öğrenebilir ve bu markaların kampanyaları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. WorldCard’ınıza özel kampanyalarınızı uygulamanın Kampanyalar bölümünden öğrenebilir, ilginizi çeken markaların şubelerine buradan erişim sağlayabilirsiniz.


         Kartlarım bölümünde size ait tüm asıl kartları, ek kartları ve sanal kartları görüntüleyebilir, bu kartlarınızın borçlarına, limitlerine ve puanlarına göz atabilir ve hesap ekstrelerinizi inceleyebilirsiniz.


         Ayrıca uygulamanın Mobil Ödeme özelliği sayesinde NFC uyumlu Android cihazlarınız ile 50 TL ve altındaki tüm ödemelerinizi cep telefonunuzdan yapabilirsiniz.


         Yapı Kredi Cüzdan uygulamasını iPhone’leriniz için App Store, Android’leriniz için Play Store’de bulabilirsiniz.                  Bankalar Neden Giyim Sektörü ile İlgili Kampanyalar Yaparlar?

 

         Giyim sektörü, tüketicilerin en çok harcama yaptığı sektörlerin başında gelmektedir. Bu yüzden bankaların müşterileri bankalarının giyim sektörü ile ilgili yaptığı kampanyalara her zaman olumlu yaklaşmakta ve bankalarının giyim harcamalarında kendilerine destek olduğunu görerek bankalarıyla çalışmaya devam etmektedir. Çünkü her banka sağladığı kampanyalar ve indirimler ölçeğinde müşterisinin gözünde değer kazanmaktadır.


          Yapı Kredi, her zaman olduğu gibi giyim sektöründe müşterilerine kolaylıklar, fırsatlar ve kampanyalar sunmaya devam etmektedir. En çok tercih edilen giyim mağazalarından biri olan LC Waikiki’den yapılan alışverişlerde Yapı Kredi’nin indirimlerinden yararlanabilirsiniz. Elsi Waikikide indirimli ürünler arasından yapacağınız her 150 TL’lik alışverişinizde Yapı Kredi Cüzdan’a özel 15 TL puan hediye! Eğer siz de LC Waikiki indirimli ürünlerinden alışveriş yapmak istiyorsanız, Yapı Kredi Cüzdan’ınızı yanınıza almayı ve fırsatlardan yararlanmayı unutmayın.